Kilka podstawowych funkcji (moim zdaniem)

Co Waszym zdaniem przydało by się zmienić lub dodać?

Kilka podstawowych funkcji (moim zdaniem)

Postprzez artiik » 23 gru 2010, 23:34

Witam,

Jestem świerzym posiadaczem sstore i narazie sie go jeszcze ucze ale zauwazylem pare rzeczy, jtore ja osobiscie chcialbym miec w sklepie.

1. modul czasu i daty
2. opcje w module allegro wyboru blokowania stanow magazynowych dla wystawianego towaru - bardziej szczegolowo :
- fajnie by bylo aby podczas wystawiania aukcji, gdzie stan towarowy w sklepie jest np 1 aby byla mozliwosc blokowania/zdejmowanie ze stanu mag aby produkt nie zostal przez przypadek sprzedany dwa razy tj przez sklep i allegro oraz automatycznego powrotu towaru na sklep po zakonczeniu aukcji(jezeli nie bylo sprzedazy)

To tak na szybko - temat na pewno z czasem bedzie uaktuaniany ;)

3. Status zamówienia w zakladce "moje konto" - bylo by wysmienici, gdyby status zamówienia na koncie klienta zmianial sie razem ze zmiana w panelu (wiem wiem - to juz jest) ale chodzi mi o to aby nie dodawaly sie nowe statusy, tylko zmienial sie ten jeden np po zlozeniu zamowienia status jest - realizowane, pozniej dochodzi np zaplacone,itp itd (mozemy tak utwozyc cala liste).
Wedlug mnie byloby wtedy duzo przejzysciej gdyby byl tylko jeden status ;) (no i kolor statusu tez by mozna zmienic w standardzie);)

4. No i system jednego klikniecia (wiem, ze duzo pracy ale byloby fajnie) np podczas edycji klikamy na ikonke edytuj i otwiera sie okno z opcjami (edytuj, usun, anulu itp) a byloby w/g mnie duzo prosciej zastosowac system ikonkowy, czyli klikamy na edytuj i edytujemy, klikamy na usun i potwierdzamy i nie ma (zaoszczedzili bysmy na przyciskach do myszki);)

5. No i jak dla mnie podstaowa sprawa - po zalogowaniu sie do panelu admina taka fajna duza informacja "Masz x nowych zamowien," albo cos w tym stylu bo teraz nie ma nic ;)
No i fajnie by bylo gdyby status nowych zamowien byl wyswietlany w kolorze np czerwonym a zrealizowanych np zielonym co by wyroznialo je z listy ;)

6. Znak wodny na zdjeciach - jak dla mnie mus;)

7. Formularz kontaktowy na stronie - proste a przydatne

8. Statystyki

9. Mozliwosc wpisania ceny zakupu i marży przy wprowadzaniu towaru (teraz cene trzeba wyliczac recznie)

10. OSOBNE klasy dla INFO DYN I CONTENT Box'ow (cos na zasadzie dynamicznego css'a gdzie w zaleznosci od ilosci boxow mam np class infobox1 itd)co daloby mozliwosc dowolnego dostosowywania grafiki np dowolne ikonki itp itd (albo odkodowac tpl'e);D
Pozdrawiam
A. Kos
artiik

Re: Kilka podstawowych funkcji (moim zdaniem)

Postprzez pomoc.sstore » 04 sty 2011, 20:21

Witam serdecznie!

1. Bardzo dziękujemy za Pańskie uwagi. Naturalnie zostały przekazane do analizy i możliwe, że niektóre funkcje zostaną dopisane do listy prac nad oprogramowaniem. Nasza firma posiada taką listę i cały czas rozwija oprogramowanie sklepu. W efekcie czego wszystkie nowe funkcje zostają dodane do nowej wersji aktualizacji oprogramowania. Jeżeli określona z opisanych przez Pana funkcji jest niezbędna, lub bardzo potrzebna, proszę zwrócić się w tej sprawie pisząc e-mail na adres:

info@sstore.pl .

Wówczas Pańskie zgłoszenie zostanie poddane szczegółowej analizie wraz z wyceną kosztów i wdrożeniem takiej funkcjonalności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi klienci i użytkownicy sklepu mogą korzystać z potrzebnych im funkcji praktycznie od zaraz.

2. W razie dalszych pytań służę pomocą. Do dyspozycji pozostają również nasi konsultanci:

http://pomoc.sstore.pl/

Pozdrawiam.
pomoc.sstore

Re: Kilka podstawowych funkcji (moim zdaniem)

Postprzez Sklepowicz » 26 mar 2011, 18:08

Zgadzam się jeśli chodzi o Status zamówienia.
Sklepowicz

Powrót do Oczekiwane aktualizacje i usprawnienia w funkcjonowaniu sklepu